Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Hospicjum powinno okazać się miejscem, w którym każdy dobrze się czuje i mimo wszystko ma nadzieję na lepsze jutro

Artykuły - strona główna

Na pewno każdy człowiek przeżył w swoim życiu niejeden przygnębiający dzień , a także doświadczył mnóstwo nieprzyjemnych sytuacji. Co poniektórych rodzice wychowują swoje maleństwo przez jak najdłuższy czas pod kloszem, aby nie miało okazji już w młodym wieku zauważenia tych wszelkich cierpień, które są na świecie.

Rzeźba płaczący anioł
Author: Jochen Spalding
Source: http://www.flickr.com
Wiele ludzi nie wie o tym, że niezaliczony egzamin, strata robotybądź złamanie nogi to guzik w porównaniu z tym co muszą doświadczać osoby, jakie są w hospicjum hospicjumkatowice.plMogłoby się zdawać, iż jest to miejsce pełne smutku, bólu oraz oczekiwania na koniec swojego żywota. Nie jest to oczywiście faktem, bowiem osoby zatrudnione w tego rodzaju miejscu starają się wykreować czarodziejską aurę dla pacjentów, jacy tam przebywają. Jest to gigantyczne wyzwanie dla wszystkich tam zatrudnionych, albowiem każdego dnia spotykają się oni ze śmiercią, czasem najbardziej niewinnych ludzi jakimi mogą być dzieci.Aczkolwiek należy do ostatnich dni dodawać tchu takim osobom, gdyż nic nie uda nam się już zmienić. Osoby, które rezydują w hospicjum najczęściej wymagają całodobowej opieki pielęgniarek , a także doktorów. Jednak w tym momencie jesteśmy w stanie wyróżnić dwa różne typy hospicjum, bo niektóre osoby mieszkają fizycznie w szpitalu, a do niektórych załoga medyczna dojeżdża. W większości przypadków dobór terapii jest wytyczany na bazie stanu zdrowia oraz możliwości opieki kogoś z rodziny hospicjumkatowice.pl/kontakt.htmlMnóstwo rodziców decyduje się na to, by dziecko, które jest śmiertelnie chore do końca swoich dni przebywało razem w nimi.

Smutny mężczyzna
Author: ankxt
Source: http://www.flickr.com
W takim wypadku co dzień są oni odwiedzani przez wolontariuszy, jacy dobrowolnie bywają u takich pacjentów debatują z nimi, bawią się oraz rozśmieszają. Jest to niezmiernie ważne szczególnie dla małych dzieciaków, które nie rozumieją wszystkiego do końca. Ochotnicy wielokrotnie rozmawiają z mamą lub tatą chorego smyka, gdyż próbują oswoić ich z tym, że za jakiś czas na tym świecie może zabraknąć ich potomka. Drugi rodzaj hospicjum na bank bardziej wszystkim znany jest to miejsce, takie jak szpital w którym chory są 24 godziny na dobę. Ważne jest to, by nie wykluczać takich osób ze społeczeństwa, tylko stale z nimi rozmawiać, dzielić się refleksjami na temat świata oraz pocieszać w krytycznych momentach.