Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

"Chorobą" współczesnych szkrabów jest zbyt częste przesiadywanie przed komputerem - dlatego trzeba znaleźć ich interesujące hobby powiązane ze zwierzętami

Artykuły - strona główna

W obecnych czasach zazwyczaj nie można zobaczyć już osesków, które bawią się w parku. Najczęściej siedzą w domach i są zafascynowane swoimi smartfonami.


finanse, pieniądze
Z tego powodu ważną misją rodziców wydaje się być to, aby zaszczepić młodym miłość do zwierzaków. To da im możliwość w przyszłości znaleźć sobie zajmujące hobby.


Jeżeli nasze maleństwo lubi czytać książeczki czy oglądać programy o koniach, to jest to wskazówka dla nas, że trzeba w nim zaszczepiać miłość do tych zwierząt. Trzeba zatem naszego malucha zapisać do szkółki jeździeckiej. Nauczy się w niej nie tylko na koniu jeździć, ale też będzie z nim przebywał. Nauczy się pewnego rodzaju odpowiedzialności za żywą istotę. Zrozumie, że wierzchowiec musi otrzymywać jedzenie o określonych porach i że jego boks Rumia musi być czysty. Zwierzę wszakże ma uczucia. Dlatego nie może poczekać z karmieniem cały dzień, by szkrab mógł przejść całą grę. Jeśli nasze dziecko złapie przysłowiowego bakcyla i będzie wyrażało taką chęć, to możemy go wysłać na kolonie jeździeckie. Przez kilkanaście dni będzie przebywało bliżej natury. Będą całą grupa wybierać się na konne przejażdżki do lasu. Będzie miało możliwość oddychać świeżym powietrzem. Znajdzie też nowych przyjaciół. Może któreś z dzieci będzie z naszego miasta i nasz szkrab będzie miał ochotę kontynuować znajomość także po powrocie do domu.


Wszyscy wiedzą, że wspólne zainteresowania łączą ludzi i może być to początek przyjaźni na wiele lat. jazda konna cennik uczą wszakże cierpliwości, ale szacunku do istot żywych.