Ośrodki

Artykuły - strona główna

Domy opieki - bardzo ważne jest, by w takich domach osoby w podeszłym wieku czuły się jak najlepiej

osoby starsze
Author: Garry Knight
Source: http://www.flickr.com
Ostatnio słyszmy, że nasze społeczeństwo starzeje się, co znaczy, że rodzi się względnie mniej dzieci, w porównaniu z ilością osób, które dożywają podeszłego wieku. Poprawa jakości życia ma wpływ na na to, że wydłuża się nasze życie. Jest to rzecz jasna dobra oznaka, rodzi za sobą jednocześnie zwiększenie zakresu usług skierowanych właśnie w kierunku osób starszych. W naszej kulturze zwykło się sądzić, że osobami starszymi powinna opiekować się bliska rodzina – dzieci, czy też wnuki, z którymi takie osoby przeżyły większość swojego życia.

Czy Kraków może nam podarować właściwą pomoc?

ćwiczenia rehabilitacyjne
Author: Rose Physical Therapy Group
Source: http://www.flickr.com
Po wypadkach, albo w wyniku niewłaściwej postawy w czasie przesiadywania przy komputerze, może się okazać, że nasze ciało nie będzie się sprawowało tak jak powinno, a co się z tym łączy, że konieczna będzie pomoc ekspertów, aby je rozluźnić. Potrzeba zaznaczyć, do kogo się wówczas udać.

Czasami potrzebujemy interwencji dla naszych zmęczonych kości i mięśni. Najkorzystniejszym wtedy wyjściem jest znalezienie właściwego rehabilitanta

Gabinet fizjoterapii
Author: D'Arcy Norman
Source: http://www.flickr.com
Zazwyczaj jadamy w jednym z popularnych barów szybkiej obsługi, gdzie napychamy żołądek wątpliwej świeżości przekąskami. W domu czeka na nas wiele spraw do ogarnięcia. Musimy zająć się pociechami i gospodarstwem. Nie mamy czasu na odpowiedni wypoczynek.