Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Pit warto rozliczyć jak najprędzej, pomogą nam w tym specjalne aplikacje albo witryna Ministerstwa Finansów

Artykuły - strona główna

Co rok większość z nas powinna wypełnić pit, nie jest to zbytnio miły obowiązek, dlatego dobrze jest mieć go z głowy jak najszybciej i nie ociągać się do ostatniego momentu. Aktualnie mamy mnóstwo możliwości, aby mocno przyspieszyć te formalności.


rozliczenie pit 37
Author: swimboy1
Najpopularniejszym formularzem jest pit 37, składa go większość ludzi, którzy pracują na podstawie zwykłych umów o pracę albo umowy zlecenia. Jeśli zarabiamy wyłącznie w jednym miejscu, rozliczenie pit 37 nie powinno stanowić jakiegokolwiek problemu - Nasz szef ma obowiązek wysłać nam odpowiedni formularz, który uprości nam rozliczenie podatku. Lepiej to uczynić jak najprędzej, jeszcze w pierwszych miesiącach roku, możemy wówczas mieć szansę na ewentualny natychmiastowy zwrot nadpłaconego podatku. Jeżeli będziemy czekać z rozliczeniem pit 37 do ostatniej chwili, to okres oczekiwania na pieniądze prawdopodobnie wydłuży się do paru miesięcy.

Tutaj znajdziesz fascynujące informacje na prezentowany temat, zatem jeżeli to zagadnienie jest dla Ciebie intrygujące, to wejdź na odsyłacz do witryny (http://www.zelwak.pl/).

Lepiej także pamiętać, aby nie spóźnić się z wysłaniem druku, ponieważ fiskus może nam naliczyć karę. Jeśli wysyłamy pit na poczcie, to pamiętajmy, aby zachować dowód nadania, co może być przydatne w wypadku jakichkolwiek kłopotów.


Podatnicy, którzy nie posiadają zbyt wiele wolnego czasu lub preferują wygodę, postanowili złożyć pit 2015 online, przy pomocy witryny Ministerstwa Finansów. Nieważne, który z formularzy mamy obowiązek wypełnić, specjalny program pozwoli nam znaleźć właściwy, a także ułatwi wyliczenie należnego podatku.

Ta ta oferta (http://www.amilado.pl/) na pewno Cię zaintryguje, gdyż jest tam opisane bez wątpienia sporo podobnych informacji na ten tu temat.

Jeżeli czeka nas rozliczenie pit 37, po prostu wybieramy ten formularz, wpisujemy swoje dane i wszystkie niezbędne kwoty. Potem przesyłamy gotowy pit bezpośrednio do odpowiedniego Urzędu Skarbowego przez sieć. Na końcu otrzymamy unikalny numer nadania, który dobrze będzie zanotować na kartce. Jesteśmy w stanie więc załatwić wszystkie formalności bez wychodzenia z domu, przesiadując komfortowo przed komputerem. Naturalnie warto mieć na uwadze, iż kiedy wypełniamy pit 2015 online, powinniśmy drobiazgowo posprawdzać podane informacje, gdyż jakiekolwiek pomyłki spowodują, iż Urząd Skarbowy zwróci się do nas z prośbą o poprawki - rozliczanie pit 2015 online. By się tego ustrzec starczy przed przesłaniem kilka razy porządnie przejrzeć gotowy druk i wyłapać wszystkie pomyłki.