Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Typy reklamy outdoorowej

Artykuły - strona główna

Reklama zewnętrzna swoją wziętość zawdzięcza dwóm cechom: wysokiej częstotliwości kontaktów z przekazem, wypływającej z umieszczenia w przestrzeni ogólnodostępnej wielu nośników a także prostego przedstawienia towaru, bazującego na nośnych symbolach i wyrazistych hasłach.


Dlatego też nośniki outdoorowe stanowią jeden z najważniejszych, najstarszych i najbardziej popularnych środków reklamy.


notatki
Author: Laurie Sullivan
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli chodzi o billboardy Łódź ich popularność wynika z tego, że zlokalizowane są w ważnych ciągach komunikacyjnych miast, zarówno mierzonych do pieszych, jak także tych samochodowych. Na ogół wybieranymi do tego punktami są centra miast, okolice punktów dystrybucji, wnętrza częstokroć odwiedzanych budynków typu galerie handlowe, dworce, a również ulice o ogromnym natężeniu ruchu i autostrady. Wyróżniają się większą powierzchnią (przede wszystkim reklamy wielkoformatowe) nad klasycznymi nośnikami reklamowymi.
bilboard
Source: flickr.com


Reklamy wielkoformatowe, billboardy Łódź jak też reklama pneumatyczna są idealne do uskutecznienia produktowej ogólnopolskiej kampanii bądź tylko lokalnej.

Przeczytaj to, co jest opublikowane . Dotyczy on tej samej tematyki co ta przedstawiona w tym wpisie, zatem na pewno bardzo Cię zainteresuje!

Właśnie ta wszechstronność, uniwersalność sprawia, iż sięgają po nie zarówno bardziej, jak i mniej słynne marki. Dodatkowym atutem, przyciągającym reklamodawców jest wprost niepoliczalny odbiór tego rodzaju reklamy, w formie wielokrotnego kontaktu naocznego w przeciągu miesiąca ekspozycji. Outdoor w przeciwieństwie do gazet przenosi samo sedno reklamy. Tego rodzaju reklama (zobacz ile folii potrzeba na oklejenie samochodu) powoli się digitalizuje, zaś pojawiające się coraz to częściej ekrany zastępują tablice.


Na reklamę zewnętrzną w naszym kraju najczęściej stawia sektor żywnościowy, telekomunikacyjny oraz producenci napojów jak też alkoholi.