Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Mnóstwo osób śni o tym, żeby prowadzić swą spółkę, jednak niepokoją się o sprawy finansowe

Artykuły - strona główna

Obecnie mamy w naszym kraju taki okres, że trzeba myśleć o tym, czy nie należy zacząć swojego biznesu. Plusem wydaje się być to, że sami sobie wtedy jesteśmy szefem, jednakże minus tkwi w kwestiach finansowych, gdyż własna spółka to wielkie ryzyko.


Jeśli posiadamy pewien genialny pomysł na biznes i naprawdę wierzymy w to, że może nam się udać, a jedyną zaporą są pieniądze, to musimy pomyśleć czy dotacje nie będą dla nas najlepszym wyjściem.
komputer - malunek
Author: Medialab Katowice
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli chodzi o pomoc dla naszego interesu, to mamy wiele możliwości. Mamy możliwość starać się o dotacje z UE albo z Urzędu Pracy. Wszystko zależy od tego czy przedstawiony przez nas biznes plan będzie obiecujący i czy naprawdę mamy sporą pewność, że nam się uda. Łatwiej będzie nam uzyskać dotacje, jeśli wpiszemy się w wytyczne danego projektu. Może być to akcja dla osób bezrobotnych i wówczas będziemy najlepiej pasować do wytycznych.

Zaciekawiony tematem? Czytaj o tym znacznie więcej. Dlatego użyj adresu, który przeniesie Cię na serwis. Zachęcamy!

Unia Europejska lubi także wspomagać aktywizację osób wykluczonych, czyli choćby osoby niepełnosprawne. Jeżeli zatem jesteśmy niepełnosprawni i chcemy założyć swoją firmę, to bez kłopotu powinniśmy dostać finansowe wsparcie na rozkręcenie interesu. Oczywiście, nie będą to pieniądze, które będziemy mogli roztrwonić na przyjemności. Kiedy je otrzymamy, będziemy zobligowani wydać je na sprzęt czy remont lokalu.
I najistotniejsze - na każdą rzecz będziemy musieli pokazać faktury tak, aby udowodnić na co wydaliśmy pieniądze. Wspólnota lubi pomagać, ale wyłącznie wówczas, kiedy widzi zamierzone efekty.