Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Gdy rodzi się dziecko

Artykuły - strona główna

Ciąża, płeć dziecka
Author: iStock
Source: iStock
W czasie rosnącej cyfryzacji coraz więcej najmłodszych zasiada przed monitorem. Od maleńkości surfują w sieci, nierzadko nie umiejąc jeszcze czytać i pisać, po prostu klikając w przyciski. W TV istnieją pasma dla dzieci, również jak i w radiu. Internet nie posiada takich podziałów. Owszem, istnieją miejsca przeznaczone dla najmłodszych, ale internet tak naprawdę jest nieograniczony. Zastanówmy się, jakie zagrożenia niesie niekontrolowanie dziecka w czasie przeglądania stron WWW.

barbie
Author: RomitaGirl67
Source: http://www.flickr.com
Ale możemy poszukać pomocników. W prawidłowym rozwoju naszych dzieci mogą nam pomóc edukacyjne zabawki. Istnieje już całe mnóstwo firm, które działają właśnie w tej branży. Jest to, jak możemy zaobserwować, doskonały pomysł na biznes. Dorośli są gotowi na wszelkie ofiary, także te pieniężne, aby zagwarantować swoim pociechom najlepszą przyszłość. A jeśli produkty rzeczywiście spełniają swoją rolę, to powodzenie gwarantowane.

Zabawki drewniane, jedzenie
Author: Drewniaczek.eu
Source: Drewniaczek.eu
Wielkie centra handlowe wypełnione zabawkami tracą na popularności. Obecnie nie ma tego, czego nie da się kupić w sieci. Maluch przegląda sobie internetowy sklep z zabawkami, zapracowany rodzic nie ma chęci pójść z nim do tradycyjnego sklepu. Parę kliknięć, trochę cyferek i zabawki dla chłopców i dziewczynek kupione. Błyskawicznie i prosto. No właśnie, czy to nie sprawia, że młody człowiek stanie się zakupoholikiem? Że pochłonie go wir chęci posiadania, tak prosto otrzymując to, czego chce? Że będzie zajmował się tylko oglądaniem kolejnych i kolejnych kolorowych gadżetów? To bardzo ważne, żeby rodzice dawkowali młodemu człowiekowi surfowanie na takich portalach.

Lepiej samemu posłużyć się nimi do zakupu najlepszej rzeczy: zakupy.linkbaby.pl. Dla opiekunów sklep internetowy z zabawkami to naprawdę świetna rzecz, dla dziecka może być to niebezpieczeństwo. Dla dzieci, jakie z rozmaitych względów nie mogą stać się właścicielami prawdziwego zwierzątka, wykreowano świetną alternatywę. Rodzice mogą wybrać dla swojej pociechy genialny wynalazek – maskotkę Furby. Jest to niezwykle zdolne zwierzątko, które uczone jest przez dziecko wszystkiego. Możemy sobie wychować Furby’ego w określony przez nas sposób, co może dać szczególną satysfakcję i ogromną radość.

Tańczy, śpiewa i grzecznie zjada oferowane mu przez nas obiadki. W pewnym momencie w sklepach pojawili się również inni producenci. Spośród najbardziej popularnych wzorów pociechy wybierały te nieco dziwne, wzorowane na zagranicznych monster truckach. Prekursorska seria w Rzeczpospolitej to osławione już samochody hot wheels na Linkbaby. Błyskawicznie wypełniły próżnię, którą pozostawił Matchbox i w zaskakującym tempie zaczęły zdobywać świeżych fanów. Moment potem samochodziki Hot Wheels stały się tak samo popularne. Furby czyli prezent to rozwiązanie perfekcyjne. Należy jednak obowiązkowo pamiętać o tym, by troszczyć się o Furby’ego jak o żywe zwierzątko. Zabawka nie dysponuje w końcu funkcją wyłączania, dlatego warto zwrócić sporą uwagę na systematyczną opiekę. Ukształtowany pod względem charakteru Furby może okazać się świetnym przyjacielem naszej pociechy, z którą będzie się ona bawić, grać czy spędzać długie wieczoru. Zabawka uwielbia Twoje towarzystwo.