Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Zdrowy e-papieros

Artykuły - strona główna

kobieta
Author: martinalanotte
Source: http://www.flickr.com
Co istotne w dzisiejszych czasach, stosowanie e-papierosów jest bardziej ekonomiczne. Cena epapierosa jest wyższa od popularnego wyrobu tytoniowego, to prawda - ale myślmy o tym co będzie w przyszłości – epapieros jest zdecydowanie tańszy w użytkowaniu niż palenie popularnych papierosów. Jego kupno zwróci się więc w ciągu najbliższych kilku tygodni zaś my możemy jedynie oszczędzać zaś zaoszczędzone fundusze przeznaczać na przyjemności. Potrzebny nam jest tylko e-liquid (zobacz pod adresem http://sklep.poltiko.pl/). Rozbudowany rynek akcesoriów papierosowy w naszym kraju stale przyjmuje zagraniczne nowości.

Krajowi konsumenci z niezwykłym zaangażowaniem testują innowacyjne epapierosy (strona z ofertą), które zaczynają im odpowiadać coraz bardziej. Ulepszane oferty producenta idealnie wpisują się w dzisiejsze wymagania kupujących. Osoby palące, jakie decydują się na elektroniczne papierosy, mają gwarancję doskonałej jakości oraz pełnej swobody użytkowania swoich sprzętów w miejscach użyteczności publicznej. W zasadzie są dwa „parametry”, które powinniśmy wziąć pod uwagę kupując liquid do elektronicznego papierosa. Pierwszym jest jego smak, drugim stężenie nikotyny.

Plusem palenia e-papierosa jest to, że jego posiadacze mogą wybrać odpowiadające stężenie nikotyny. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych papierosów znajdziemy płyny mocne, średnie oraz te najsłabsze. Co ciekawe, walorów smakowych i zapachowych nadają płynom rożnego rodzaju aromaty. Istnieje możliwość dodania do liquidu wybranego samodzielnie smaku. W sklepach (tych stacjonarnych jak i tych w sieci) znajdziemy aromaty o smaku kawy, gumy do żucia czy cytrynowe.

Użytkownik sam napełnia swojego papierosa i ma możliwość wyboru smaku oraz stężenia nikotyny. Kiedy chodzi o rekomendowany teraz na rynku e-liquid, warto trzymać się własnych wymagań. Producenci wciąż poddają analizie to, co mówią na temat ich produktów sami klienci i nie ustają w dążeniach do uzyskania znakomitych efektów. Przedstawiane klientom dzisiejsze wersje najlepszych dodatków do papierosów elektronicznych nie przechodzą bez echa. Kupujący mimo przyzwyczajeń oraz swoich kryteriów często i ochoczo sprawdzają nowości (sprawdź na stronie Sklep.Poltiko.pl/).

Zalety e-papierosa? Głównie brak wydzielania substancji rakotwórczych i możliwość palenia w obecności innych, ponieważ dym jest bezbarwny i ma przyjemny zapach w zależności od liquidu. Nasze zęby i paznokcie nie ulegają nieestetycznym przebarwieniom, natomiast oddech pozostaje świeży na długi czas. Epapierosy to w zasadzie całkiem nowy produkt na polskim rynku - na zachodzie jest on bardzo popularny. Niejakim problemem dla części osób może być z pewnością inwestycja na kupienie dobrego e-papierosa. Lecz cały czas miejmy na uwadze, inwestycja wraz z biegnącym czasem zwraca się, albowiem oszczędzamy na kupowaniu tradycyjnych papierosów, których cena co pewien czas wzrasta. To kolejny z argumentów, dla którego powinniśmy zainwestować w dobry jakościowo e-papieros.