Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Konie to bardzo inteligentne zwierzęta - często pomiędzy nimi oraz nami nawiązuje się nić przyjaźni

Artykuły - strona główna

Twierdzi się, że każde dziecko powinno posiadać jakiegoś żywego pupila. Wtedy korzystniej się kształtuje oraz poznaje tajniki odpowiedzialności. Ale kto powiedział, że zwierzak musi być niewielki?


Jeśli pragniemy zmotywować swe dziecko, by częściej bawiło się na podwórku, a nie ciągle siedziało i grało na play station, to musimy zastanowić się jaką inna opcję mu posunąć.
zestawy
Author: Chris Hunkeler
Source: http://www.flickr.com


narciarze
Author: KEEN


Nie możemy tylko kazać mu wyjść z piłką.

Kliknij bez obaw tu a przekonasz się, że w najświeższym źródle (http://www.rehabilitacje.org/sonofeedback-w-fizjoterapii) zaprezentowano niezwykle ciekawe wiadomości. One także są emocjonujące.

Będzie marudzić i nie spodoba mu się nasz pomysł. Zatem powinniśmy pokazać mu, że istnieją na świecie rzeczy bardziej ciekawe aniżeli laptop. Musimy swego brzdąca zapisać na naukę jazdy konnej. Jeśli polubi te stworzenia, to zapewne zechce mieć z nimi stały kontakt do końca życia. Wówczas może się stać tak, że za jakiś czas nie będziemy mogli zaciągnąć go do domu na kolację i stale będzie przesiadywał w stajni. Jeżeli naszą pociechę zaciekawi jazda konna nauka będzie zapewne niezwykle interesująca i nie pójdzie w las. Możliwe że za kilka lat zacznie profesjonalną karierę tresera koni lub jokey'a. Będziemy z niego zapewne bardzo dumni. Pamiętajmy też o tym, że możemy nasze dziecko wysłać na obóz jeździecki i wtedy jego kwalifikacje zwiększą się w niezwykle krótkim czasie. Nawet jeżeli za kilka lat nasze dziecko zakończy naukę jeździectwa, to zdobyte zdolności nigdy nie przepadną.
Dodatkowo, nauczy się troszczyć o żywe stworzenie, co może mu pośrednio pomóc w tworzeniu lepszych związków z ludźmi.


Nauka jazdy konnej to wyłącznie plusy, wobec tego powinniśmy namówić nasze dziecko, żeby spróbowało.