Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Jak unikać problemów z bankami?

Artykuły - strona główna

Problemy finansowe są w stanie w skrajnych przypadkach prowadzić do czynów samobójczych! Zapewne to nie jest przypadek, że w skutek spowolnienia gospodarczego w USA i na Starym Kontynencie, także na nieszczęście w naszym kraju, w znacznym stopniu wzrosła liczba samobójstw.

karta kredytowa
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
1. Należy przed uzyskaniem kredytu zastanowić się dokładnie to zagadnienie. Wielce możliwe, że po prostu nie powinniśmy brać owego kredytu bankowego, ponieważ później będziemy musieli praktycznie głodować; po spłaceniu rat bankowych niewiele zostanie nam do życia! Pamiętajmy, iż w wielu przypadkach lepiej założyć darmowe konto bankowe, wpłacać na nie regularnie kasę, aby móc po jakimś czasie wypłacić wszystko i wreszcie spełnić własną zachciankę. Np. zakup telewizora, wakacje na Majorce czy wyremontowanie łazienki. Planów zakupowych można wymienić dużo. Przemyślmy własną sytuację finansową, nie bądźmy głupcami, a to stosunkowo częste na tym świecie...2. Jeśli bądź co bądź zdecydujemy się na kredyt, szanujmy porady doświadczonych specjalistów - to znaczy doradca finansowy, wbrew pogłoskom, wcale nie jest człowiekiem, któremu wyłącznie zależy na tym, aby wcisnąć klientom taki kredyt, który zasadniczo jest niewskazany, lecz bank daje mu sowitą prowizję za polecenie kogoś. Doradca pożyczkowy, który jest w porządku na całe szczęście nie jest wyłącznie wytworem wyobraźni ekspertów od reklamy.


3. Doceniajmy z większą chęcią parabanki. Wiadomo, w parabanku nie weźmiemy pożyczki na znaczne kwoty, lecz no przynajmniej rzeczywistość jest taka, że mamy możliwość załatwić sobie kredyt bez zaświadczeń o zarobkach - przykładowo jeśli jesteśmy na bezrobociu lub ciężko pracujemy, lecz na czarno. Zapewne nikt nie przepada za formalnościami, a więc czymś miłym jest możliwość bardzo szybkiego załatwienia sobie pieniędzy.


4. A może pożyczka od najzupełniej nieznajomego człowieka? Bądź co bądź pożyczki społecznościowe z roku na rok są coraz bardziej popularne.

Nie ma co czekać - jeżeli prezentowany post Cię zafrasował, kliknij dodatkowo ten link i przeczytaj też inne tego typu opracowanie (https://franklincovey.pl/efektywnosc-sprzedazy/)!

Przed kilkoma dniami jeden z serwisów ekonomicznych napisał, że w naszym kraju pożyczki społecznościowe rosną w bardzo szybkim tempie, tzn. ich udział w rynku finansowych. Ryzyko jest małe, przecież oprocentowanie jest od samego początku podane, więc nie zostaniemy zrobieni w konia. Odnośnie tego pożyczkobiorcy nie powinni mieć żadnych wątpliwości.