herbaty

Artykuły - strona główna

Dlaczego powinno się spożywać zdrową i ekologiczną żywność?

zdrowa żywność
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Półki sklepowe uginają się współcześnie pod towarem niezdrowej, przetworzonej żywności. Pełno w niej konserwantów, szkodliwych cukrów oraz chemicznych substancji, które niewątpliwie nie oddziałują pozytywnie na nasze zdrowie. Przetworzona, niezdrowa żywność częstokroć jest przyczyną otyłości i problemów z sercem czy wątrobą. Należałoby więc przekształcić swoją dietę oraz wprowadzić do niej zdrową, ekologiczną żywność.

Różne gatunki herbaty - jak je rozróżniać i jak znaleźć tę świetną?

herbata
Author: Matthias Ripp
Source: http://www.flickr.com
Obecnie pijamy coraz więcej herbaty. Napar ten wraca do łask po okresie dużego zachwytu nad kawą. Jednakże teraz coraz częściej sięgamy po filiżankę świetnie zaparzonej herbaty. Jak rozróżniać poszczególne rodzaje herbaty i wybrać ten, który będzie nam smakować najbardziej?

Tekst o dbaniu o ciało i zdrowie

Skuteczne sposoby na zgrabne pośladki
Author: 123rf
Source: 123rf
Funkcjonujemy znacznie szybciej, coraz mniej czasu mamy na wypoczynek, czy na spokojne spożycie zdrowego posiłku. To wszystko w pewnym okresie ma szansę spowodować zły wpływ na nasz organizm, a co się z tym łączy, dostrzeżemy, iż mamy coraz mniej energii, iż wypadają nam włosy, paznokcie się łamią, a cera daleka jest od wymarzonej. Przez to właśnie coraz częściej bierzemy po różnorakiego rodzaju suplementy diety, które powinny powodować, że nasz organizm będzie otrzymywał właściwą ilość witamin oraz minerałów, dzięki czemu będziemy mieli pewność, iż działa w odpowiedni sposób. Kiedy nie powiemy, które leki powinniśmy brać, żeby umocnić nasz organizm, to bez wątpienia o radę warto zapytać doktora albo aptekarza.