Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

W obecnych czasach firmy nie pracują już bez odpowiednich oprogramowań, które zarządzają rachunkami

Artykuły - strona główna

Pewnie są jeszcze niewielkie spółki, które prowadzą wszelką dokumentację tylko w sposób tradycyjny i nie korzystają z żadnych kadrowych czy fakturowych systemów.
Jednak, coraz większa rzesz firm przychyla się ku takim rozwiązaniom, ponieważ zupełnie upraszczają pracę oraz oszczędzają czas.


Pacjentka
Author: Ninian Reid
Source: http://www.flickr.com


Przykładowo elektroniczny obieg faktur to w współczesnych czasach coś zupełnie zwyczajnego. Tego typu zarządzanie rachunkami zna prawie każdy buchalter. Taki sposób powoduje, że pracuje się wygodniej oraz prędzej. Jeśli poszukujemy którejś konkretnej faktury, to możemy ją odszukać w systemie po wybranej frazie - logo firmy, kwocie, wykonanej usłudze albo NIP-ie. System ten umie też pobierać informacje ze skanów rachunków. Jest to spory plus, gdyż danych nie trzeba już przepisywać samodzielnie. A jak wszyscy wiemy - mogą wówczas przytrafić się okropne w skutkach pomyłki - nikt przecież nie lubi kontroli z Urzędu Skarbowego.


Elektroniczny obieg faktur możemy również połączyć na przykład z CRM czy AX. Zezwala też na wirtualne dodawanie komentarzy przez różne osoby oraz akceptowanie projektów i ich kosztów przez kierownika. Jest też dobrym sposobem na sprawdzanie terminów uiszczania opłat i znalezienie osoby, która osobiście odpowiada za zaistniałe błędy.
Wszystko odbywa się online, a więc oszczędzamy papier. Troska o ekosystem jest dziś tematem dość popularnym.

Masz jeszcze sekundę? Jeśli tak, to zachęcamy Cię do następnej strony, gdzie znajdziesz szczegółowe artykuły - kliknij w link opakowania design.

Warto więc włączać się w najnowszy trend.