wakacje

Artykuły - strona główna

Planujesz odpoczynek nad polskim morzem? Już dziś zadbaj o wygodny nocleg!

rozrywki
Author: Domzdrowia.pl
Source: www.domzdrowia.pl
Wakacje są aktualnie jednym z lepszych periodów w ciągu roku i sympatycznie kojarzą się większości osób. Nie sposób ukryć, że po ciężkim roku zatrudnienia wczasy w ślicznym miejscu jest najdoskonalszą formą odpoczynku i nabrania sił na kolejny rok.

Projekt na wypoczynek na rowerze

Wycieczka rowerowa
Author: Blaye Cotes de Bordeaux
Source: http://www.flickr.com
Pomysł na urlop na rowerze jest wspaniały dla osób czynnych. Jak Polska długa i szeroka, rowerem jest możliwość trafić wszędzie. A w poniektóre miejsca na dwóch kółkach należałoby się wybrać przede wszystkim. Wyprawa rowerowa jest też świetnym sposobem na spędzenie czasu na łonie natury, także poznanie oryginalnych malowniczych miejsc, jakie na co dzień mijamy. W Polsce jest dużo tras rowerowych zarówno dla zaprawionych rowerzystów, jak i tych mniej usposobionych. Atrakcyjną trasą rowerową jest ta, jaka łączy stolicę z Trójmiastem.

Sporty wodne są coraz to bardziej znane wśród młodych - kolonie zagraniczne

lato, sport, woda
Author: Midland
Source: Midland
Aktualnie ludzie poszukują przeróżnych sposobów na spędzanie wolnego czasu. Wielokrotnie wybierają sport, jaki w niedługim czasie jest ich pasją i z ogromnym zapałem doskonalą swoje umiejętności w konkretnej dziedzinie. Szczególnie tyczy się to młodzieży, która szuka zajęcia, by spożytkować energię i zająć się czymś angażującym.

Obozy konne

Konie
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Co roku jesteśmy stawiani przed tym samym dylematem. Co zrobić z wakacjami? Opalanie się na plaży dla niektórych ludzi jest mało ciekawe, przede wszystkim gdy nie lubią palącego słońca. Wspinaczki górskie najczęściej są męczące, a przecież urlop powinien być momentem wypoczynku. Może w związku z tym spróbować czegoś zupełnie odmiennego? Rozwiązaniem tych problemów może być jazda konna - sport skupiający w sobie ruch na łonie natury, a jednocześnie dający ogromną radość i szansę kontaktu z końmi - ładnymi i dumnymi zwierzętami.

Sport dla dwojga a moda sportowa – co na ten sezon?

Dieta i sport
Author: iStock
Source: iStock
Jeżeli chodzi o modę to jedno jest pewne: sport nigdy z niej nie wyjdzie! Umięśnione, pełne witalności ciało, szczupła, ale zdrowa figura oraz znakomite samopoczucie są istotne tak dla kobiet, jak i mężczyzn. Sport dla dwojga to znakomite rozwiązanie, które do joggingu motywuje kobiety i mężczyzn. Parom pomoc zaproponować może moda sportowa, którą lansuje coraz więcej marek na rynku. Wspólne bieganie w połączeniu ze zbliżonym ubiorem dodatkowo zbliża parę.

sprzęt sportowy

Author: Geox
W teraźniejszych czasach dbanie o siebie stało się niemalże obowiązkiem każdego człowieka. Kiedy Ty także doszedłeś do wniosku, że nadszedł odpowiedni czas na to, aby zadbać o siebie, wtedy bez wątpienia powinieneś zastanowić się nad tym, jaki spor będzie dla Ciebie najbardziej właściwy. Odszukanie odpowiedniego sportu dla siebie jest bardzo istotną kwestią - jeżeli odszukasz sport, który daje Ci dużą satysfakcję, wówczas z pewnością zauważysz o wiele lepsze efekty. Obecnie bardzo modnym sportem jest przede wszystkim bieganie - to sport, który nie tylko daje wielkie efekty, ale także jest stosunkowo tani - aby biegać, nie trzeba bynajmniej przeznaczać wielu pieniędzy na to hobby - wystarczy odnaleźć park, w którym będzie można biegać, a następnie zwyczajnie zacząć biegać. Jeśli myślisz o tym, aby zacząć bieganie na poważnie i zająć się tym dłużej, wówczas powinieneś bez wątpienia zainwestować w buty do biegania.