Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Certyfikacja jest niezbędna w każdej branży

Artykuły - strona główna

Certyfikaty to zagadnienie, które otwiera wiele drzwi, i bycie w posiadaniu certyfikatu to niemalże gwarancja osiągnięcia sukcesu w biznesie. Warto poddać swoją firmę procedurom certyfikacyjnym, bo dla właścicieli firm to czysty zysk.


W dobie, gdy konkurencja w niemalże każdej branży jest tak wielka, opłaca się postawić na wysoką jakość świadczonych usług jak również towarów, które polecamy naszym klientom. Dlatego właśnie tak ogromną wagę przywiązujemy współcześnie do wszelkich certyfikacji oraz dlatego rosnącą popularnością cieszy się certyfikat ASME- TÜV Rheinland. Cóż to takiego? Najkrócej tłumacząc: jest to dość nowa w naszym kraju certyfikacja, która pochodzi z USA. Jej nazwa to inicjały Amerykańskiego Stowarzyszenia Inżynierów i Mechaników, a certyfikat określa się również mianem dyrektywy ciśnieniowej. Posiąść certyfikat ASME jest trudno: trzeba spełnić mnóstwo rygorystycznie określonych warunków w ramach produkowania maszyn ciśnieniowych, tworzyw, z jakich są one tworzone oraz ich projektowania.
Ponadto certyfikacja ASME to również (serwis) częste i drobiazgowe audyty.


wizja - firma
Author: Creative Commons Uruguay
Source: http://www.flickr.com


Ogromne znaczenie ma to, czy dana firma posiada wszystkie potrzebne certyfikacje, jakie są wymagane w jej branży – przyszli klienci sprawdzą nie tylko jakość proponowanych produktów, poszukają opinie znajomych na temat konkretnego producenta, ale również (przejdź dalej) będą pytać o certyfikaty. Dlaczego? Bo to uniwersalny, przejrzysty sposób na sprawdzenie, czy konkretny producent wykonuje swoje produkty w zgodzie z wszelkimi przepisami. Zwłaszcza istotne jest to w dziedzinie elektrycznej, jeżeli rozchodzi się o towary AGD, z uwagi na szczegółowe, liczne normy wiążące się z ochroną środowiska, jakie narzuciła nam Unia Europejska. Z tego powodu badanie i certyfikacja artykułów AGD jest w ostatnim czasie tak popularna-


Ludzie są coraz bardziej świadomi, poprzez co chcą wybierać produkty, które będą ekologiczne, jakie zużywają jak najmniej energii oraz których produkowanie nie szkodzi środowisku. Zrealizowanie tych norm gwarantują badanie i certyfikacja artykułów AGD. By pozyskać klientów mnóstwo przedsiębiorstw przechodzi przez proces certyfikacyjny.