Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Jak można liczyć na szybką gotówkę? Jakie istnieją sposoby i jakie najkorzystniej wybrać?

Artykuły - strona główna

Chwile, w których konieczny nam był nagły zastrzyk gotówki, a bankowe konto i domowa skarpeta były puste na pewno przydarzyły się wielu z nas. Co robić, jak na pożyczkę ze strony rodziny nie możemy liczyć, a na bankowy kredyt z różnych powodów nie możemy sobie pozwolić?


finanse
Source: http://www.fss-finanse.pl/
Jedną z możliwości jest karta kredytowa. Można dostać ją prościej niż kredyt w banku. Debet, jaki możemy na niej mieć to także niewielka kwota gdy porównamy ją do tej z kredytu. Karta niesie za sobą jednakże dłuższe zobowiązanie. Bowiem najczęściej nie kończy się na spłacie jednego debetu. Jeśli już zdecydujemy się na jedno zadłużenie faktycznie przy innej konieczności sięgniemy po następne.

Następny wybór to krótkoterminowa pożyczka jak pożyczka Viasms - kliknij w link. Taki typ produktu finansowego jest udzielany najczęściej przez instytucje pozabankowe. Tego rodzaju udzielana jest zwykle na okres nie dłuższy niż 60 dni, a jej kwota przeważnie nie przekracza pięć tysięcy złotych. Takiego rodzaju pożyczka jest o wiele prostsza do zdobycia niż kredyt, a dodatkowo można ją zdobyć nawet przez telefon albo Internet. Nie wymaga bowiem dostarczania tak wielu dokumentów. To także zobowiązanie, na jakie są w stanie sobie pozwolić osoby bez szans na kredyt albo umowy o pracę.

Zainteresowałeś się tym działem? Przeczytaj więc dalej jak obliczyć pit 37 krok po kroku o tym punkcie w nowym wpisie, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Sądzimy, że Ci się spodoba.

Banki nie dają kredytów ludziom którzy pracują na umowę o dzieło
finanse
Author: Lucas Hayas
Source: http://www.flickr.com
lub zlecenie, natomiast w instytucjach pozabankowych jest taka możliwość.


To na jaki rodzaj zadłużenia się zdecydujemy zależy wyłącznie od nas. Jak wiemy, że pieniądze będą nam niezbędne jednorazowo i nie chcemy ustalać dłuższego zobowiązania lepiej postawić na pożyczkę krótkoterminową. Natomiast w sytuacji kiedy wiemy, że sytuacja może się powtarzać warto pomyśleć nad kartą kredytową. Miejmy na uwadze jednakże, że jednym długiem nie jesteśmy w stanie spłacać wcześniejszego. Niezależnie od tego, czy dokonujemy tego biorąc pożyczki, czy zaciągając debety na karcie. Dla każdego więc jest to sprawa do zastanowienia, ponieważ każdy ma odmienne potrzeby i możliwości spłaty. Powinniśmy pomyśleć właściwie nad wyborem jednej z tych opcji, żeby potem nie mieć tego sobie za złe. Od tego bardzo wiele będzie zależeć, nasze przyszłe długi będą z nami póki ich nie uregulujemy. Warto o tym pamiętać. Natomiast przed podpisaniem każdej umowy (zobacz przelicznik wypłaty brutto netto) powinniśmy ją dokładnie czytać.