substancje

Artykuły - strona główna

Troszczmy się o zdrowie, to jedna z ważniejszych spraw w naszym życiu. Zaniedbane potrafi się odgryźć

psycholog
bez problemu się mawia, żeby troszczy się o zdrowie, ciężej zaś to zrealizować w praktyce. Niemniej, każdy z nas musi myśleć o takim czymś, jak o najważniejszym priorytecie. Pieniądze można zarobić, wygrać lub stracić, zdrowie zaś można jedynie stracić. Skoro bowiem pojawiamy się na świecie zdrowi to już jesteśmy spełnieni. Ktoś, kto jest chory może to zdrowie uzyskać, ale nie będzie ono identyczne, jak u człowieka w pełni zdrowego, ponieważ każda choroba zostawia po sobie ślad w ciele i psychice człowieka.

Specyfiki bez recepty dostępne online

Katar
Author: William Brawley
Source: http://www.flickr.com
W domowej apteczce, oprócz leków wydawanych na receptę, które używasz Ty lub ktoś z Twoich najbliższych, winny znaleźć się następujące farmaceutyki: znieczulające, na przeziębienie, udrażniające nos, na gorączkę, przeciwkaszlowe, przeciwalergiczne, nasenne, wykorzystywane przy zranieniach, żołądkowe, preparaty witaminowe a także podstawowe minerały, oraz oprócz tego termometr medyczny.

Odżywki dla sportowców, które warto nabyć

ćwiczenia
Author: Arya Ziai
Source: http://www.flickr.com
Wśród możliwych do kupienia dzisiaj na rynku odżywek czy suplementów, w szczególności ceniony jest Nutrend. To właśnie on zaliczany jest do znakomitej jakości odżywek, które wyróżniają się w znacznym stopniu ilością zawartego białka. W sporej mierze jego receptura oraz skład opierają się na użyciu izolatu białka serwatki. Wskazane jest przed rozpoczęciem przyjmowania tego typu specyfiku – jako dodatku do diety i treningu – skonsultować się z ekspertem.