Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Kilka przyczyn, dlaczego pokochasz ciastka z amarantusa

Artykuły - strona główna

Są takie słodycze, które uwielbiasz i takie, jakich nie cenisz zbyt wysoko. To samo można powiedzieć o każdym. Większość ludzi ma dość dokładnie określone oczekiwania. Jedni nie lubią czekolady, pozostali ją kochają. Są i tacy, co nie pałają miłością do owoców, inni są w stanie zajadać się owocami przez cały dzień. Jendak niektóre dania pokonują te uprzedzenia.
amarantuski
Author: Leslie Seaton
Source: http://www.flickr.com
Do takich przekąsek możesz zaliczyć przesmaczne amarantuski - sprawdzony przepis. Ten rodzaj słodyczy ma tak wiele mocnych stron, że wszyscy znajdą tu coś co lubią.


Pierwszą mocną stronę ciasteczek tego typu już wymieniliśmy. Są one po prostu przepyszne. Smakują właściwie każdej osobie, mimo że nie mają w sobie czekolady. Doskonale nadają się do kawy czy herbaty, wiec będą odpowiadać osobom, które mają nawyk, aby przegryźć w trakcie przerwy. Niesamowity smak ciach pochodzi z ich głównego tworzywa, a więc amarantusa.

Czy znasz już taki świetny tekst (http://www.beskidmed.pl/beskidmed-na-olimpiadzie/)? Znajdziesz w tamtym miejscu faktycznie dużą ilość zajmujących informacji na tego typu temat. Przeczytaj a nie pożałujesz!

To rodzaj zboża, które uprawiali już dawni inkowie. Nazywali je nawet swoim złotem.
Amarantuski rozpuszczają się w ustach, a ich świetny smak jest miła niespodzianką dla każdej osoby, która nigdy przedtem ich nie kosztowała.

To, ze ciacha są z takiego zboża ma wiele innych mocnych stron. Kolejną mocną stroną ciastek jest to, że są naprawdę pożywne. Nie trzeba się nimi objadać, bo są świetnym źródłem energii.
ciasteczka
Author: Katie
Source: http://www.flickr.com
Takie ciastko w trakcie przerwy w zawodowych obowiązkach i natychmiast odzyskujesz energię do pracy. A ponadto są jeszcze zdrowe. Zawierają wiele cennych pierwiastków, jak np. żelazo. Ponadto są też pełne błonnika, co oznacza, że poprawiają metabolizm.

Nie zastanawiaj się - w szukaniu ciekawego Cię tekstu kontynuuj klikanie (http://www.calypso.com.pl/nasze-kluby/czestochowa/) w nowe linki. Po pewnym czasie zapewne wyszukasz coś fajnego.Podobnym fenomenem do amarantusek są zdrowe ciasteczka kokosowe. One również mają te same zalety. Ciacha na bazie kokosa posiadają niezwykły smak, który nie nie jest podobny do jakichkolwiek innych ciach. Ponadto są także zdrowe i można je wcinać bez obaw o to, że zyskasz parę kilogramów.