wizyta

Artykuły - strona główna

Czy warto korzystać z internetowej pomocy psychologicznej czy lepiej umówić się na wizytę do gabinetu specjalisty?

wizyta u psychologa
Source: flickr.com
Schorzenia za zakresu psychologii mają tę przypadłość, że wymagają przedyskutowania, zdiagnozowania ich przyczyn oraz – jeżeli jest taka konieczność – rozpoczęcia leczenia. Czy opowiadanie o swoich problemach przez internet przypadkowym psychologom może dać ten sam efekt jak wizyta w gabinecie psychologa?

Niepłodność – jakimi metodami sobie z nią poradzić?

u lekarza
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
O posiadaniu dziecka marzy ogromna grupa osób, lecz wielu młodych ludzi przekłada plany na potem. Są również tacy, którzy usilnie się starają o potomstwo od dłuższego czasu, jednak wyniki podejmowanych prób nie są zadowalające. Problem niepłodności jest coraz bardziej zauważalny, a jego rozwiązanie wcale nie jest prostym zadaniem. Co możemy uczynić będąc w takim położeniu?

Ból zęba? Jak najszybciej skontaktuj się z dentystą, bowiem może to być zapalenie miazgi, które wyleczyć można wyłącznie kanałowo

zdrowe zęby
Author: ND Strupler
Source: http://www.flickr.com
Każdy człowiek kocha słodycze, które mogą polepszyć humor nawet w najgorszy dzień. Niestety opychanie się słodkościami nie zawsze wychodzi nam na dobre. Negatywne skutki to między innymi otyłość, cukrzyca , a także kłopoty z zębami. Jeżeli pragniemy tego uniknąć to winniśmy opracować dietę, w jakie będzie można konsumować wszystko, jednakże z umiarem.

Ból zęba, niewłaściwy zgryz? Wyszukaj dentysty, lub ortodonty w Płocku

ortodonta płock cennik
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Najprawdopodobniej każdy z nas przekonał się już o tym, że państwowa służba zdrowia w naszym kraju nie za każdym razem działa tak jak powinna. Każdy rejestrując się do lekarza chciałby mieć wizytę za parę dni albo choć kilka tygodni. Z reguły coś takiego nie ma miejsca, bo czas oczekiwania na konsultację wynosi nieraz paręnaście miesięcy. Jest to niedobra informacja dla wszystkich osób, jakie chciałyby wybrać się na wizytę do doktora.

Zadbaj o własne uzębienie, aby móc cieszyć się białym uśmiechem, znajdź odpowiedniego dentystę

Sposób na białe zęby
Author: Agencja Royal Brand PR
Source: Agencja Royal Brand PR
Dobra pielęgnacja uzębienia okazuje się bardzo ważną kwestią. Zapewnia warunki, by radować się własnymi zębami do późnej starości i chwalić się ich estetycznym wyglądem. Kiedy chce się zachować zęby w świetnej kondycji, trzeba pamiętać o zasadach ich pielęgnowania. Nie można także pomijać znaczenia regularnych wizyt w gabinecie stomatologicznym.

Szukamy dobrego lekarza

Pobieranie krwi
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
W Polsce dominuje przeświadczenie, że człowiek biorący leki psychotropowe, bądź antydepresyjne, to opętaniec, lub także przekonanie że tego rodzaju farmaceutyki dają konsekwencje uboczne, wywołują otyłość, migreny i krępują myślenie. Najprostszym sposobem, by wyszukać listę terapeutów w naszym mieście jest wprowadzenie w wyszukiwarkę internetową odpowiedniego hasła, przykładowo „psycholog Gdynia”, czy też „psychoterapia Gdynia”. Nic bardziej błędnego, współczesne farmaceutyki są tak dobrane, ażeby miały jak najmniej konsekwencji ubocznych. Na wszystkich kontynentach prowadzi się mnóstwo doświadczeń nad farmakologią która działa na nasz rozum. Daje to olbrzymie potencjały doboru leków do danej osoby przez lekarzy psychiatrów.