Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Doskonały towar renomowanej korporacji dla niemowlaków o delikatnym układzie pokarmowym

Artykuły - strona główna

Niemowlaki mają wrażliwy i jeszcze nie w pełni rozwinięty układ pokarmowy. Dlatego też wielokrotnie mają miejsce takie przypadłości jak choćby kolka, ulewania lub zaparcia.


dermatolog
Author: Adam Mirowski
Source: http://www.flickr.com


Niestety tyczy się to dzieci, które są karmione tak piersią, jak i mlekiem modyfikowanym.


Jeżeli dziecko jest już karmione przy pomocy takiego właśnie mleka, niezwykle ważne jest to, żeby zapewniać mu właściwą dietę. Na szczęście w sprzedaży istnieje towar, który był wykonany z myślą o niemowlakach, które posiadają delikatny układ pokarmowy. Jest to mleko modyfikowane o nazwie Bebilon Comfort 1. Produkt ten, podobnie zresztą jak pozostałe produkty producenta Babilon, posiada składnik pod nazwą Immunolofortis. Jest to posiadająca patent kompozycja fruktooligosacharydów oraz galaktooligosacharydów, która w naturalny sposób jest w stanie wzmocnić układ odpornościowy dziecka, co zostało potwierdzone przez badania kliniczne. Ponadto mleko modyfikowane Bebilon Comfort 1 zawiera również element pod nazwą Lcpufa, zatem długołańcuchowe kwasy tłuszczowe. Są one niezwykle ważne do właściwego rozwijania się wzroku i mózgu niemowlęcia.
Należałoby także dodać, że wytwórca mleka Bebilon Comfort 1 jest niekwestionowanym faworytem, jeżeli chodzi o produkcję żywności dla niemowląt. Jako część składowa bardzo dużego koncernu, produkuje także pożywienie dla dzieci (zobacz również psycholog dziecięcy warszawa) czy też osób starszych, które potrzebują szczególnej żywności.

Ta tematyka jest dla pewnych osób dosyć dyskusyjna. Jeśli chcesz poznać inne zdania na analizowane tutaj zagadnienie, to poznaj więcej pomocnych wskazówek.

Wartość odżywcza takiego mleka to 275/66 kcal/ml. Produkt posiada kwasy długołańcuchowe, węglowodany, witaminy m.in. A, E czy też K. Ma także tego typu elementy jak m.in.


tiamina, niacyna, biotyna czy kwas pantotenowy i wapń. cena tego mleka to ok. 30 złotych za opakowanie o wadze 400 g. Jest wyprodukowane dla dzieci, więc mogą je spożywać już od chwili urodzenia.