Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Zorganizuj sobie plac zabaw w domu

Artykuły - strona główna

Ruch jest bardzo ważny dla kondycji człowieka. Wysiłek fizyczny zalecany jest zwłaszcza osobom, które większość doby spędzają na siedząco, a więc w biurze, przed komputerem czy w czasie wykonywania obowiązków kierowcy. Czynny wypoczynek może odbywać się przez zabawę.

Czas leci wówczas szybciej, a ruch przynosi więcej radości. Aktywność można uprawiać na wolnym powietrzu poprzez jogging, spacery z psem, jazdę na rowerze, gry zespołowe.
ciężarki do ćwiczeń
Author: sybersquad
Source: http://www.flickr.com
Ćwiczenia na sprzęcie w zaciszu własnego domu czy tez dużego mieszkania są coraz bardziej popularne w śród ludzi nie mających dużo czasu.

Chcąc dbać o najistotniejsze mięśnie nie musimy wydawać miesięcznie po ok 150 zł za karnet.
tablica do darta
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Może również odbywać się w pomieszczeniu, i to niekoniecznie na siłowni czy w salonach fitness.Istnieje bowiem wiele sposobów mniej lub bardziej aktywnego wypoczynku we własnym domu. Nawet zwykłe popularne piłkarzyki >*sklep< czy rzutki >dalej< wymagają odrobiny zaangażowania oraz refleksu od grających.

Bieganie rozwija dużo różnych grup mięśni, dlatego dla obecnego niezdrowego trybu życia bieżnia i stepper to bardzo dobre rozwiązania. Niestety aby móc cieszyć się z posiadania tego urządzenia należy wydać dużo więcej niż 200 zł, urządzenie to wymaga również znacznie więcej miejsca. Dla właścicieli nieco większych domów chcę zaproponować także saunę.

Bo kto powiedział, że fiński wynalazek nie może być w akurat naszym domu? W żadnym razie nie możemy sądzić, iż sauny domowe (sprawdź to) w naszym państwie nie są OK. Zdaję sobie sprawę, że siedzenie w saunie w żadnym razie nie jest naszą specyfiką, lecz zaręczam: nie ma nic bardziej komfortowego, niż ciężki trening siłowy, a potem relaks w saunie. Robiąc zakupy w sklepie Sport-Shop możemy mieć sprzęt rodem przypominający profesjonalne wyposażenie siłowni - wszystko zależy od zasobności naszego portfela.