Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Jaką rolę spełniają dla mężczyzn w starszym wieku regularne kontrole urologiczne.

Artykuły - strona główna

Każdy mężczyzna zapewne by chciał do końca życia być sprawny w damsko-męskich relacjach, lecz niestety u części z nich tylko na marzeniach się kończy. Mężczyźni z jednej strony oczekują tego, że będą cały czas sprawni w łóżku, ale z drugiej robią wszystko, żeby tak się nie stało.
cholesterol
Author: Szpital Medicover
Source: Szpital Medicover


badanie czystości wody
Author: Department of Foreign Affairs and Trade
Source: http://www.flickr.com


Niedostateczna ilość ruchu, niewłaściwa dieta i nieustający stres na pewno dobrze nie będą wpływać na łóżkowe możliwości.

Masz trochę wolnego czasu i chcesz poszerzyć wiedzę z powyższego działu? Zatem naciśnij hiperłącze do strony i tam delektuj się szczegółowymi informacjami.

Do tego w starszych latach dochodzą także różnego rodzaju problemy z układem moczowym i prostatą, i w końcowym rezultacie może się okazać, że na pewnym etapie udane życie seksualne stanie się niemożliwe. Z tego też powodu chcąc na długi czas zachować odpowiednią sprawność należy przede wszystkim o siebie odpowiednio dbać. Warto również systematycznie poddawać się badaniom, co pozwoli na wczesne zdiagnozowanie problemów i zaczęcie odpowiedniego leczenia.


pozycja
Author: Amy
Source: http://www.flickr.com


Odwiedzenie specjalisty będzie konieczne, jeśli zauważy się jakieś niepokojące objawy, na przykład problemy z oddaniem moczu, krew albo pieczenie. W takim przypadku urolog Gdańsk poleci wykonanie kilku badań, które pozwolą na dokładne zdiagnozowanie problemów, a równocześnie dadzą pogląd na ogólny stan pacjenta. Do urologa należy się również wybrać, jeśli się ma jakieś problemy z życiem seksualnym, zaburzeniami erekcji czy odczuwaniem bólu podczas stosunku.
W niejednym przypadku wystarczy wtedy leczenie tabletkami, lecz niekiedy może być potrzebny odpowiedni zabieg, przykładowo obrzezanie Gdańsk, jaki pozwoli na powrót do odpowiedniej sprawności.