Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Jaki jest oblicze pracodawcy w odbiorze pracownika.

Artykuły - strona główna

Czy opłacanie rozwoju zatrudnionego koreluje z jego satysfakcją z pracy?


Pracownik usatysfakcjonowany to pracownik dobrze wynagrodzony, ale czy to jedyny powód świadczący o z pracy? Olbrzymia część pracobiorców coraz to częściej zwraca uwagę, że opcja rozwoju i podnoszenia umiejętności w firmie jest nierozłączną składową satysfakcji z pracy.


Osoby aktywne zawodowo pragną podwyższania swoich umiejętności i poczucia, że czynią w życiu coś mającego sens.


We współczesnym świecie obcujemy z coraz popularniejszym trendem finansowania przez pracodawców szkoleń zakładających podniesienie kompetencji i wiedzy pracobiorców.


Chlebodawca reguluje całkowite opłaty wynikające z organizacji szkoleń, w następstwie zachęcając pracownika do rozwoju osobistego.

Jeśli masz chęć zdobyć uzupełniające informacje na omawiany wątek, to przejrzyj witrynę (https://www.psmtechnik.pl/kasetony,10,pl), która takie dane ma. Na pewno będą interesujące.

Wyśmienitym przykładem jest darmowe szkolenia Gdańsk, praktykowane przez pracodawców w Gdańsku już od dawna.


Moda na opłacanie takich projektów rozprzestrzenia się. Przeważnie na te formy pomocy w rozwoju osobistym decydują się duże firmy, ale nieduże zakłady pracy również nie są z tył i też dbają komplety bezpłatnych szkoleń dla podwładnych.
towar
Author: Jean-Etienne Minh-Duy Poirrier
Source: http://www.flickr.com


Pracodawcy proponują osobom zatrudnionym też kursy podnoszące kompetencje, na przykład aranżują kursy z najbardziej użytecznych umiejętności takich jak umiejętność pracy na komputerze czy z technik efektywnej komunikacji. Bywają też nietypowe opcje kursów jak na przykład kurs (zobacz szkolenie menedżerskie) detektyw.


Podsumowując, podnoszenie kompetencji pracowników poprzez inwestycję w szkolenia kompetencyjne, nie tylko korzystnie wpływa na oblicze firmy, ale też podnosi zadowolenie z pracy osób zatrudnionych.