Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/menu.inc).

Popularne sprzęty wykorzystywane do zapisu obrazu

Artykuły - strona główna

Poradzimy Ci, co zrobić w przypadku, kiedy żyjesz z miłośnikiem elektronicznych gadżetów i jaki podarunek będzie odpowiedni w takich sytuacjach. Na początku musisz bez wątpliwości zdać sobie sprawę z tego, że mężczyźni kompletnie inaczej podchodzą do sprawy podarunków niż dziewczyny. Jeżeli chcesz coś dać dziewczynie, najczęściej ucieszy się ona właściwie ze wszystkiego - praktycznie każda z nas jest niepoprawną romantyczką, która kocha niepraktyczne prezenty. Według dziewczyn bukiet kwiatów czy pluszowy misiek najlepiej świadczą o tym, że osoba darująca podarunek myśli o nich naprawdę miło.
GoPro Hero 4 Silver Teardown
Author: Dave Jones
Source: http://www.flickr.com
Kamera GoPro Hero 4, a także bardzo wiele innych modeli tej znanej marki, została stworzona do wykonywania nagrań w trudnych warunkach. Owe ekstremalne warunki mogą się przejawiać na rozmaite sposoby, przykładowo jeszcze kilkanaście lat wcześniej ludzie nie potrafili stworzyć technologii, za pomocą której można by zarejestrować film pod wodą. Kamery tego rodzaju bardzo często służą do tworzenia nagrań w ruchu lub z powietrza, przykładowo tym sprzętem DJI Phantom 2 Vision Plus. Wykorzystują je więc zatem sportowcy, a także miłośnicy rozmaitych ekstremalnych rozrywek. By taki film mógł zostać nagrany, kamera musi być bardzo trwała. Kamery GoPro łączą w sobie duży poziom wytrzymałości z najlepszą dostępną jakością obrazu.

Dron Phantom
Author: Adam Meek
Source: http://www.flickr.com
Obecnie niezwykle popularna jest między innymi kamerka GoPro Hero 4, za której pomocą można robić nawet najbardziej nieprawdopodobne zdjęcia. Jeżeli do kamery zakupi się parę gadżetów, dla przykładu wysięgnik, wówczas jakość wykonywanych fotografii oraz robionych filmików jeszcze wzrośnie. Trzeba zaznaczyć, że kamerka GoPro jest całkowicie wodoodporna - dlatego za jej pomocą można wykonać na przykład fantastyczne zdjęcia pod wodą lub w deszczu.

Ostatnio często słyszy się o stosowaniu tak zwanych dronów. Są to charakterystyczne maszyny latające bez załogi, służące rozmaitym celom.

Kiedy interesuje Cię prezentowany wątek, obejrzyj witrynę a na pewno uzyskasz więcej informacji na to ciekawe zagadnienie - nie zwlekaj tylko kliknij.

Wykorzystywane są na przykład przez armię, ale również przez amatorów nagrywania filmów. Za pomocą kamery przymocowanej do takiego urządzenia możliwe jest zarejestrowanie filmu z powietrza, co daje znaczne możliwości. W ten sposób filmowane są przykładowo wielkie wydarzenia związane z kulturą czy sportem. Przykładem tego typu urządzenia jest DJI Phantom (zobacz więcej: camonboard.pl/dji-phantom-2-gimbal-quadrocopter.html), urządzenie, które zapewnia bardzo wysoką jakość nagrań, choć jego cena nie należy do najniższych.