Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/jackpinespinnersandweavers.org/includes/theme.inc).

Wybierz dietę dla siebie

Artykuły - strona główna

Zdrowa dieta odchudzająca, start na siłowni

dieta
Author: iStock
Source: iStock
Wiele osób, które mają kilka lub kilkanaście, a bywa, że i kilkadziesiąt kilogramów chciałyby zacząć dietę. Najczęściej większości marzy się dieta cud, czyli coś w stylu, że w ciągu miesiąca wszystko można zrobić lub, że wystarczające okaże się łykanie tabletki i wciąż da się jeść tak jak się jadło, a i tak się schudnie. Ale nie jest to właściwe podejście. Idealna jest zdrowa dieta odchudzająca, czyli taka, którą stworzy dietetyk.

Badanie prenatalne - w oczekiwaniu na malucha, dla pewności o zdrowie

Jak pokonać ból w czasie ciąży?
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Każda pani jako przyszła mama, powinna zatroszczyć się o rozwój swojego potomka jeszcze przed jego narodzinami. Musi dbać o zdrowe żywienie, nie powinna spożywać alkoholu a także palić papierosów. Przystaje również upewnić się, czy nadchodzące dziecko nie odziedziczyło żadnej choroby genetycznej lub wrodzonej.

W jaki sposób wprowadzić zdrowe zmiany do swojego życia? Od czego zacząć? Czego natomiast unikać?

zdrowie, kobieta
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Zdrowy tryb życia i zdrowa dieta to ostatnio często poruszane tematy. Wiele ludzi stara się dbać o zdrowie swoje i swojej rodziny jak najlepiej. Nie ma w tym nic dziwnego bo w czasach kiedy w tak wielu miejscach powietrze jest zanieczyszczone, gdy spożywamy ogromne ilości bardzo przetworzonej żywności, kiedy stale dokądś pędzimy oraz nie mamy na nic czasu dobrze jest zwrócić większą uwagę na stan naszego zdrowia. Co możemy zrobić oraz jakie rzeczy zmienić na lepsze aby nasze zdrowie w ten sposób zyskało.

Rehabilitacja po kontuzji ?

W momencie, gdy wychodzimy ze szpitala potrzebna jest nam rehabilitacja Wrocław. Wrocław jest miejscem, w którym na sto procent znajdziemy pasujące do naszej przypadłości ośrodki rehabilitacyjne. Osoby, które w nich pracują będą w stanie wspomóc naszą kondycję, a przez swoje ogólne przygotowanie pomogą nam też od strony psychologicznej.

Kawa Carraro - bezsprzecznie zapewni Ci mnóstwo nietuzinkowych doznań smakowych

gadżety
Author: Paweł Bykowski
Source: http://pawelbykowski.wordpress.com/
Ma niezwykle bogatą i interesującą historię. Kiedy kilkaset lat temu Geatano Carraro zaczynał swą przygodę z uprawą i sprzedażą kawy zapewne nie mógł się spodziewać, iż zdobędzie ona tak ogromne grono zwolenników nie tylko w słonecznej Italii, lecz również w wielu innych krajach Europy.


Czemu kawa Carraro budzi tak duże zainteresowanie wśród konsumentów? Powodów nie brakuje.

Jeśli mamy trudy z układem moczowym to pomóc może tylko urolog

Lekarze
Author: The All-Nite Images
Source: http://www.flickr.com
Z każdym problemem musimy udać się do eksperta
Gdy coś złego zaczyna się stawać z naszym zdrowiem, to najpierw powinniśmy zlokalizować miejsce problemu, a następnie udać się do właściwego eksperta. Jedynie on będzie mógł pochwalić się taką wiedzą, że zaoferuje nam gwarancję iż będziemy mieli możliwość wrócić do pełni sił. Co więcej to właśnie ekspert będzie w stanie wiedzieć jaki rodzaj leczenia jest dla nas odpowiedni oraz będzie znał się na najnowszych metodach leczenia w swojej dziedzinie.

Sposoby specjalistów na piękny uśmiech

Dentystka
Author: Army Medicine
Source: http://www.flickr.com
Wszystkim tym, którzy chcą mieć szeroki uśmiech, a ich stan uzębienia jest inny od ich wyobrażenia o równych zębach, zaleca się licówki. To dość drogi sposób korygowania uśmiechu, ale efekt końcowy nie tylko robi piorunujące wrażenie, lecz dodaje również pewności siebie i winduje poczucie własnej wartości. To taki zabieg kosmetyczny dla zębów, który raz wykonany, poprawi nam komfort na długie lata.

Zabieg plus dieta

Droga do poprawy kondycji i wyglądu naszego ciała to często szereg starań i wyrzeczeń. Dzięki poradom specjalistów i najnowszym osiągnięciom takich dziedzin jak medycyna estetyczna, droga ta wcale nie musi być zawiła. Walka z nadwagą czy poprawa kondycji organizmu – powodów do zrzucenia zbędnych kilogramów może być kilka. Sprawdzona recepta na efektywne odchudzanie jest jednak jedna: zdrowa dieta, oraz ruch i nowoczesnymi zabiegami medycznymi. Taka kombinacja działań przyniesie efekty, a konsekwentnie stosowana pozwala zapomnieć o problemach z wagą na długie lata.

Melancholia czy depresja?

depresja
Author: Holly Lay
Source: http://www.flickr.com
Na zewnątrz szaro-buro i zimno... Nadchodzi jesień. Chmury spowiły niebo, a dni kurczą się niemiłosiernie. Przywołujemy w pamięci miniony czas, jesteśmy przygnębieni jakoś bardziej niż do tej pory, częściej robimy się senni i zmęczeni. Złości nas wszystko, przygnębienie i zniechęcenie przeszkadzają cieszyć się życiem.

Z jakich powodów trzeba zdecydować się na psychoterapię? Co nam to da? Czy to na pewno jest pomocne?

Psychoterapia
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Psychoterapia pozwala przeorganizować błędne struktury poznawcze, które ograniczają człowieka. Pozwala przezwyciężyć zahamowania, destrukcyjne, mimowolne sposoby reagowania. Uczy zwalczania lęku i użycia nowych, niewykorzystywanych możliwości radzenia sobie w rozmaitych sytuacjach. Jest to proces dążący do zmiany, która jest niezbędna do usunięcia objawów.

Leczenie kręgosłupa - efektywne ćwiczenia na kłopoty z kręgosłupem

kręgosłup
Author: Hipseat
Source: www.babymama.pl
Kinezyterapia, która symbolizuje leczenie ruchem, jest zbawienna do leczenia a także profilaktyki bólów kręgosłupa. Kinezyterapia jest stosowana podczas najróżniejszych zabiegów rehabilitacyjnych oraz poprawnie wykonywana przynosi wyniki zarówno u osób dorosłych, jak także u dzieci. Dużo ośrodków oraz placówek zajmujących się profilaktyką i leczeniem bólów kręgosłupa prowadzi doświadczoną kinezyterapię.

Kluby fitness wdrażają opcję treningu z prywatnym mentorem - coraz to niezwyklej atrakcyjną formą wśród klientów

Trener fitness
Author: J@YGS
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie sport jest jedną z najważniejszych części funkcjonowania licznych ludzi, którzy przywiązują sporą atencję nie tylko do zdrowego stylu funkcjonowania, ale dodatkowo idą za bieżącymi trendami. Istotne jest, by adekwatnie troszczyć się o swoje zdrowie, a co za tym idzie również sylwetkę.

Gdy wiosną męczy cię alergia, kup odpowiednie leki oraz raduj się życiem

Alergia
Author: Vileda
Source: Vileda
Wraz z nadejściem wiosny wielu ludzi dotyka problem alergii na pyłki roślin i inne warunki. Specjaliści szacują, że z roku na rok zwiększa się liczba osób dotkniętych tą przypadłością. Dolegliwości związane z alergią okazują się wyjątkowo nieprzyjemne i poważnie ograniczają wygodę codziennego życia. Na szczęście można je łagodzić, przy wykorzystaniu odpowiednich leków, w tym także preparatów sprzedawanych w aptekach bez recepty.

Czy wskazane jest sprawdzać sprawdzać lekarstwa online?

tabletki i witaminy
Author: Kiran Foster
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas dobrze wie, że informatyka oraz w szerokim zakresie pojmowana technologia cyfrowa, jest jedną z dziedzin naszego życia, jaka wywarła potężny wpływ na ukształtowanie naszej rzeczywistości. Wykorzystanie wszelkiego rodzaju komputerów i innych urządzeń informatycznych ma dzisiaj miejsce na niebywale rozległą skalę. Można wręcz zaryzykować stwierdzeniem, że wielu z nas od początku do końca nie wyobraża sobie sytuacji, jeśli nagle komputery miałyby zostać wycofane z użytku.

W jaki sposób najskuteczniej pozbyć się trądziku i cieszyć się piękną skórą?

Leczenie trądziku
Author: 123rf
Source: 123rf
Nawracający trądzik jest wyjątkowo nieprzyjemnym problemem. Nie tylko wpędza w kompleksy nastolatki, ale też wywołuje szpecące blizny. W jaki sposób można się pożegnać z tym problemem raz na zawsze? Leczenie trądziku to długotrwały proces, ale szczęśliwie nie misja skazana na porażkę. Najlepiej jednakże nie eksperymentować na skórze, a bez zwłoki udać się na wizytę do dermatologa.

Rehabilitacja szczecin daje ewentualność skorzystania z odpowiednich sprzętów

Rehabilitacja
Author: Rose Physical Therapy Group
Source: http://www.flickr.com
Wielkim zaufaniem spośród chorych raduje się rehabilitacja szczecin
Coraz więcej osób zapisuje się na różnorakiego typu rehabilitację, nie tylko przez to, że są po jakichś zabiegach oraz ta ich sprawność ruchowa jest ograniczona, lecz też przez to, że w późniejszym wieku warto odpowiednio ćwiczyć mięśnie, żeby sprawnie działały.

Jak zatroszczyć się o własne zdrowie?

Lekarstwa
Author: Kiran Foster
Source: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć faktu, że nasze zdrowie to niezwykle duży skarb. Jego wartość w szeregu przypadków jest dla nas nieoceniona. Najczęściej o jego znaczeniu dowiadujemy się w czasie, gdy zauważamy pewne kłopoty z funkcjonowaniem naszego organizmu. W takich sekundach jesteśmy na nieszczęście podstawieni pod ścianą, bowiem za każdą cenę dążymy do zminimalizowania powstałych objawów.

Leczenie poważnych chorób onkologicznych

Chirurg
Author: Future PR
Source: Future PR
Jak wiadomo, niestety, sporo osób musi borykać się z dużymi problemami na tle zdrowotnym. Mimo ogromnego postępu, który nastąpił w szeroko pojmowanej medycynie, stale trzeba zmagać się z wieloma dolegliwościami, dotykającymi nasz organizm. Niestety, ale wiele z nich bezpośrednio zagraża życiu oraz zdrowiu, dlatego winniśmy zająć się szczególnie profilaktyką, czyli zwalczaniem pierwszych oznak choroby.

Pages